Chýbajúca Turistická známka

Ak sa Vám stane, že z akýchkoľvek dôvodov nezoženiete na predajnom mieste Turistickú známku, radi Vám ju pošleme poštou oproti akémukoľvek dôkazu o návšteve - stačí pohľadnica, razítko, účtenka, vstupenka a podobne.
O výročné známky si môžete napísať tiež, ale je možné ich poslať až po akcii (a maximálne do konca roka, ku ktorému bola vydaná) v prípade, že známky boli vypredané, a na základe obvyklého dôkazu o návšteve miesta.
Dôkazy môžu byť aj okopírované (prípadne originály vám vrátime). Objednávku možno poslať mailom na adresu info@turisticke-znamky.sk (dôkazy môžete naskenovať), alebo poštou na adresu:

Ondruš a spol., spol. s r.o.
Uloža 124
053 71 Vyšné Repaše (nezabudnite uviesť spiatočnú adresu!)

Priložte doklad o zaplatení 1,90 € za známku a prípadne poštovné podľa cenníka uvedeného nižšie, najlepšia je poštovná poukážka (okopírovaná), lacnejší je bankový príkaz (SK28 1111 000 000 1160 873 008), a pretože Slovenská pošta funguje čím ďalej tým lepšie, je možné to "risknúť" a priložiť sumu priamo do obálky, obzvlášť ak sa jedná o 1 € či 1,90 €. Ak prevediete platbu príkazom či zloženkou, je ideálne doklad (kópiu) priložiť tiež. Ak platba prebehla virtuálne, vymyslite si prosím variabilný symbol a napište nám ho - je to nejjednoduchší spôsob, ako všetko bez problémov skontrolovať.

Požadované Turistické známky uvádzajte prosím vedľa dôkazu tiež formou zoznamu, v tvare "číslo známky - názov - počet kusov", a to ako v písomnej, tak mailovej žiadosti. Uľahčíte nám veľmi prácu. A prosíme vás voľte len jeden spôsob objednania, buď poštou, alebo emailom.

Cenník poštovného pri zasielaní Turistických známok (nakoľko sa nám strácajú na pošte obyčajné zásielky, náš tovar posielame len doporučene, alebo na dobierku):

  • 1-3 ks TZ poštovné 1,50 € doporučene, 2,30 € na dobierku
  • 4-15 ks TZ poštovné 1,80 € doporučene, 3,00 € na dobierku
  • 16-50 ks TZ poštovné doporučene 2,90 €, dobierka 3,50 €
  • 51 ks a vyššie poštovné v cene 4,00 € doporučene, dobierka 4,80 €

Copyright © 2016 Turistické známky | Všetky práva vyhradené
Vyskúšajte beta-verziu nového webu!