Pravidlá hry

Nazbierajte rad desiatich akýchkoľvek číselne nasledujúcich samolepiacich kupónov, ktoré sú súčasťou Turistických nálepiek – odlepte ich! Kupóny pošlite na adresu:Turistické známky

Ondruš a spol. s r.o.
Uloža 124
053 71 Vyšné Repaše

Nezabudnite uviesť spiatočnú adresu!

Obratom vám pošleme dielik mapy Slovenskej republiky začínajúc číslom 001 a ďalej potom vždy ďalší naväzujúci puzzle dielik tak, aby sa z nich zhora nadol a zľava doprava postupne dala poskladať mapa Slovenskej republiky.

Grafika mapy nezobrazuje notoricky známy kartografický podklad, ale je vytvorená ako koláž fotografií najvýznamnejších pamiatok, ktoré sa na konkrétnom území nachádzajú.

Pri zbieraní turistických nálepiek môžete využiť Denník Turistických nálepiek, ktorý je urobený na mieru. Obsahuje pole pre jednotlivé nálepky, pre poznámky, pečiatky, pre samolepky z turistických známok... Väzba denníka je riešena mosadznými skrutkami, takže môže mať premenlivú výšku, ktorá je prispôsobená tomu, ako sa stránky denníka objemovo zväčšujú vlepovaním nálepiek. Priložená priehľadná kapsa chráni jednu stránku, ktorú môžete vybrať z väzby a vziať so sebou na cesty samostatne.

Copyright © 2016 Turistické známky | Všetky práva vyhradené
Vyskúšajte beta-verziu nového webu!